GÜNDEM

Dilber Nazlı Vesek BİAD’ı ziyaret etti

Bağımsız Türkiye Partisi Bakırköy Belediye Başkan Adayı Dilber Nazlı Vesek, Bakırköylü İş Adamları Derneğinin Konuğu oldu.

Bağımsız Türkiye Partisi Bakırköy Belediye Başkan Adayı Dilber Nazlı Vesek, Bakırköylü İş Adamları Derneğinin Konuğu oldu.

Bakırköylü İş Adamları Derneği Başkanı ahmet Salim Yılmaz ve yönetim kurulunun karşıladığı davette Bağımsız Türkiye Partisi Bakırköy Belediye Başkan Adayı Dilber Nazlı Vesek neden aday olduğunu ve projelerini anlattı.

Bağımsız Türkiye Partisi Bakırköy Belediye Başkan Adayı Dilber Nazlı Vesek, “Belediyenin bütün kaynaklarını halka sunmak için, her kuruşun hesabının halkımıza şeffaf bir şekilde aktarılması için bu göreve talibim. kim bu kadın derlerse, Ahlaklı şerefli onurlu vazgeçmeyi sevmeyen bir kadın olduğumu bilsinler” dedi.

Bağımsız Türkiye Partisi Bakırköy Belediye Başkan Adayı Dilber Nazlı Vesek, “Bakırköy’deki tüm sorunları yaptığımız tespitleri sonuca ulaştırmak adına Muhtarlarımızla, halkımızla hep birlikte istişare ederek çözeceğiz. Maaşım dışında bir kuruş boğazımdan geçmeyecek. Tüm işlemler şeffaf ve halkımızın bilgisi dahilinde yapılacak” şeklinde konuştu.

Yazar Hakkında...

Barko Türk

Türk Yıldırımdır, Kasırgadır, Dünyayı Aydınlatan Güneştir.

Yorum ekle

Yorum gönder

Anketler

Seçim Sonuçlarından Memnun musunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

Dağhan Baştuğ