Ekrem İmamoğlu’ndan 6 bin taksi kiralama teklifinin iptal kararından sonra sert açıklama « Barko Türk

24 Ocak 2021 - 15:48

Ekrem İmamoğlu’ndan 6 bin taksi kiralama teklifinin iptal kararından sonra sert açıklama

Ekrem İmamoğlu, İBB’nin 6 bin taksi kiralama teklifinin UKOME kararıyla 3. kez reddedilmesiyle ilgili açıklamada bulundu. İmamoğlu, “İstanbul’un talebi olan yeni taksi sistemi, talimatlarla verdirilen oylarla UKOME’de reddedildi. Bu ret kararı teklifin tekrar gelmesine mani değil”  dedi.

Ekrem İmamoğlu’ndan 6 bin taksi kiralama teklifinin iptal kararından sonra sert açıklama
Son Güncelleme :

26 Kasım 2020 - 16:06

81 views

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin  (İBB) 5 bin taksi kiralama teklifi Ulaşım Koordinasyon Merkezi (UKOME) kararıyla 3. kez daha reddedildi. 

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı Ekrem İmamoğlu, İBB’nin 5 bin taksi kiralama teklifinin UKOME kararıyla 3. kez reddedilmesiyle ilgili açıklamada bulundu. İmamoğlu, “İstanbul’un talebi olan yeni taksi sistemi, talimatlarla verdirilen oylarla UKOME’de reddedildi. Bu ret kararı teklifin tekrar gelmesine mani değil”  dedi.

İmamoğlu’nun açıklaması şöyle:

“İstanbul’un talebi olan yeni taksi sistemi, talimatlarla verdirilen oylarla UKOME’de reddedildi. Bu ret kararı teklifin tekrar gelmesine mani değil. 16 milyon İstanbullu’ya ve binlerce taksi sürücüsü esnafımıza verdiğimiz sözün takipçisiyiz. Doğru, er geç karşılığını bulur.”