Ekrem İmamoğlu’ndan Fahrettin Koca’ya uyarı: Geç kalıyorsunuz « Barko Türk

29 Kasım 2020 - 13:36

Ekrem İmamoğlu’ndan Fahrettin Koca’ya uyarı: Geç kalıyorsunuz

İstanbul Büyükşehir Belediyesi(İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’ya artan korona virüs salgını için çağrıda bulunarak, “Tedbir almada gecikiyorsunuz” dedi.

Ekrem İmamoğlu’ndan Fahrettin Koca’ya uyarı: Geç kalıyorsunuz
Son Güncelleme :

15 Kasım 2020 - 10:14

89 views

Ekrem İmamoğlu, “Mezarlıklar Daire Başkanlığı’mızın “Bulaşıcı Hastalık Ölüm Sayısı” bugün 164 olmuştur” açıklamasında bulunarak Fahrettin Kocay’ı tedbir alması için çağrıda bulundu.

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, yedi ilçeye hizmet verecek olan Ataköy İleri Biyolojik Atıksu Arıtma Tesisi 2’nci kademesinin açılış konuşmasında, “Covid-19 süreci ne yazık ki ülkemizde ve İstanbul’da çok ciddi boyutlara ulaşmıştır. Hiç kimse bu konuda görmezden gelme ya da duymama konumuna ge-le-mez! Madem, 11 milyonluk Belçika’dan az veri açıklıyoruz o zaman dünyanın bu başarıyı konuşması, ya da gerçek verilerin açıklanması lazım” açıklamasını yapmıştı.

İmamoğlu’un açıklaması şöyle:
“Mezarlıklar Daire Başkanlığı’mızın “Bulaşıcı Hastalık Ölüm Sayısı” bugün 164 olmuştur. Bu sayı tüm pandemi döneminde bildirilen en yüksek sayıdır. Bulaşıcı hastalıktan vefat eden 164 vatandaşımıza Allah’tan rahmet dilerim. Sayın Fahrettin Koca tedbir almada gecikiyorsunuz.”

Bize Yazın
Haber ve Reklam için Tıklayın...
BarkoTürk
BarkoTürk.com
Size nasıl yardımcı olabiliriz?