Ada Masalı 4. bölümde yaşananlar Haziran’ın kalbine yük oluyor « BarkoTürk

18 Eylül 2021 - 14:10

Ada Masalı 4. bölümde yaşananlar Haziran’ın kalbine yük oluyor

Star ekranlarında yayınlanmaya başlayan Ay Yapım imzalı Ada Masalı’nın 4. yeni bölüm fotoğrafları ve konusu belli oldu. Haziran ve …

Son Güncelleme :

04 Temmuz 2021 - 11:12

176 views
1

Star ekranlarında yayınlanmaya başlayan Ay Yapım imzalı Ada Masalı’nın 4. yeni bölüm fotoğrafları ve konusu belli oldu. Haziran ve Poyraz ilk kez birbirlerine çok yakındır.

2

Ancak İdil’in kuşkuları her şeyi dağıtmak üzeredir.

3

Hakan müdahale eder. Ne yazık ki bu durum Haziran’ı daha fazla üzer. Poyraz, Haziran’ın Ada’da kalıcı olmadığı gerçeği ile yüzleşmek zorunda kalır.

4

Haziran ise içine sıkıştığı durum yüzünden hareket alanını giderek kaybeder.

5

Üstelik olan biten her şey kalbine yük olmaktadır. Açılış yaklaşırken otele aşçı bulmaları gerekecektir.

6

Haziran ve Poyraz elbette bu konuda anlaşamaz. Haziran gösterişli ve yenilikçi yemekler isterken, Poyraz sadelik ve lezzet peşindedir.

7

Poyraz, Haziran’ın her şeyi teknoloji ile çözmeye çalışmasına sinir olur ve ona teknolojiyi kullanmadan bir gün geçirip geçiremeyeceğini sorar.

8

İkili tatlı bir iddiaya girerler.  Haziran ıssız bir koyda hayatta kalmayı başarırsa Poyraz ona en büyük sırrını söyleyecektir.

9

Kaybederse de Haziran Poyraz’a sırrını anlatmak zorunda kalacaktır. Koy dönüşünde Haziran hiç beklemediği bir iş teklifi alır. Poyraz bu teklifle çok sarsılır. Ada Masalı 6 Temmuz Salı Star’da

10