Gossip Girl dizisinin galası yapıldı « BarkoTürk

18 Eylül 2021 - 06:53

Gossip Girl dizisinin galası yapıldı

2000’li yılların ünlü Amerikan gençlik dizisi Gossip Girl, yeni oyuncu kadrosuyla yeniden çekildi. HBO Max kanalında yayınlanacak olan …

Son Güncelleme :

02 Temmuz 2021 - 7:08

80 views
1

2000’li yılların ünlü Amerikan gençlik dizisi Gossip Girl, yeni oyuncu kadrosuyla yeniden çekildi.

2

HBO Max kanalında yayınlanacak olan dizinin önceki gün galası yapıldı.

3

GOSSIP GIRL FRAGMANI (TIKLA İZLE) 8 Temmuz’dan itibaren seyirciyle buluşacak olan dizinin galası New York’taki Spring Studios’ta gerçekleştirildi.

4

Galaya, dizinin Emily Alyn Lind, Whitney Peak, Eli Brown, Johnathan Fernandez ve Jason Gotay’dan oluşan kadrosu başta olmak üzere pek çok ünlü isim katıldı.

5

Dizinin geçen yıl seyirciyle buluşması beklenirken pandemi nedeniyle ekrana geliş tarihi ertelenmişti.

6

2000’li yıllarda Blake Lively’nin başrolde olduğu dizinin yeni çekimi, orijinalinden sekiz yıl sonrasında geçiyor ve New York'taki seçkin bir okulun öğrencilerine odaklanıyor.

7

Cecily Von Ziegesar'ın aynı adlı kitap serisine dayanan Gossip Girl dizisi, ilk olarak 2007’de başlamış ve altı sezon sürmüştü.

8

İşte merakla beklenen yeni Gossip Girl'ün galasından yansıyanlar...

9

Jordan Alexander, Savannah Smith, Emily Alyn Lind, Whitney Peak ve Tavi Gevinson Whitney Peak Jordan Alexander Zion Moreno ve Emily Alyn Lind Thomas Doherty, Joshua Safran, Eli Brown ve Evan Mock Jenny Cipoletti Laura Benanti Karena Evans Zion Moreno Savannah Smith Karena Evans, Jordan Alexander ve Whitney Peak Donna Murphy Rana Roy

10

11

12

13

14

15

16

17

18