Günlük burç yorumları – 3 Haziran 2021 « BarkoTürk

5 Aralık 2021 - 02:45

Günlük burç yorumları – 3 Haziran 2021

Sizi çalışmak kurtarır Otorite figürleriyle nispeten daha barışık bir gün. Yapacağınız işleri organize etmek ve para konusunda hareket …

Son Güncelleme :

03 Haziran 2021 - 4:08

64 views
1

Sizi çalışmak kurtarır Otorite figürleriyle nispeten daha barışık bir gün.

2

Yapacağınız işleri organize etmek ve para konusunda hareket alınılabilir. (MURAT İPEK / astroloji@muratipek.com) Koç Bugün sizden yaşça ve konum olarak da büyüklerden uzak durmaya bakın. Durduk yerde en iyi ihtimalle angarya yüklenebilir üstünüze.

3

İletişime dikkat! Boğa Kendinizi nispeten daha şanslı hissedeceğiniz bir günden geçiyor olabilirsiniz.

4

Para merkezli işlere daha çok zaman ayırmanızda bugün fayda var. İkizler Bugün kazançlı bir gün olabilir sizin için.

5

Elinize geçen parayı gereksiz alışverişlerde harcamamaya gayret edin. Planlı olmaya gayret edin derim.   Yengeç Eşinizle, ortağınızla veya sevgilinizle bir anda sürtüşme, münakaşa noktasına gelebilirsiniz mümkün oldukça sakin ve serin kanlı olmaya gayret edin derim.

6

Aslan Eşinizin parası veya ortak bütçeye sahip olduğunuz bir durum varsa bu konuda yanlış bilgilenmeniz ve hareket etmeniz olası o nedenle sakin olun, kazanın. Başak Bugün her konuda tutkulu ve cesur yürek bir günden geçiyor olabilirsiniz. Ne olursa olsun kendinizi kandırmadığınız sürece bugünü iyi geçirmeniz mümkün.

7

Terazi Kendinizi çalışmaya hazır, iş bitirir hissetmeyebilirsiniz.

8

Eğer mümkünse kendinizi daha sakin, kendinizle baş başa kalabileceğiniz alanlara atın. Akrep Uzak bir yerden, hoş haberler almanız olası ve fakat aynı zamanda da size bir sorumluluk yüklenebilir. O nedenle vaat kâr olmayın çok fazla. Yay Aile içinde bir kıvılcım bugün patırtı gümbürtü kopmasına neden olabilir. Kendinizi biraz olaylardan insanlardan uzak tutmanızda fayda var.

9

Oğlak Bugün her konuda seçenekler açılabilir ve kararsız kalabilirsiniz.

10

Hemen karar vermeniz gerekiyorsa maddi yönde az kayıplı olanı seçin derim. Kova Maddi konularda hoş gelişmeler yaşamanız olası.

11

Önceden başlamış ve sürüncemede kalmış işlere bir el atın derim. Maddi konuda bir şeyler çıkabilir.  Balık Aşk konuları, ilişki hakkında gelişmeler bugün önünüze dökülebilir.

12

Bugünü daha kişisel bir noktadan yaşayacakmışsınız gibi görünmekte.

13

Keyfini çıkarın.

14