Roma’da taze pizza otomatı: 3 dakikada sıcak pizza veriyor « BarkoTürk

17 Ekim 2021 - 05:59

Roma’da taze pizza otomatı: 3 dakikada sıcak pizza veriyor

İtalya’da daha önce başka kentlerde kurulan pizza otomatı artık Roma’da. 3 dakika içerisinde taze pizza üreten otomatın bulunduğu Roma’dan …

Son Güncelleme :

07 Mayıs 2021 - 15:04

83 views
1

İtalya'da daha önce başka kentlerde kurulan pizza otomatı artık Roma'da.

2

3 dakika içerisinde taze pizza üreten otomatın bulunduğu Roma'dan görüntüler, Sputnik'in galerisinde. © REUTERS / YARA NARDI Kırmızı renteki 'Mr.

3

Go Pizza' otomatını kullananlar, fiyatları 4.50 ila 6 euro arasında değişen 4 farklı pizza çeşidi arasından seçim yapabiliyor.

4

© REUTERS / YARA NARDI Pişirme aşamasında müşteriler, pizzaların hazırlanma sürecini bir cam pencereden izleyebiliyor. © REUTERS / YARA NARDI Geçen gün hizmete sunulan otomat hakkındaki görüşler ise oldukça farklılık gösteriyor.

5

Bazı Romalılar makinenin 'korkunç' olduğunu vurgularken, kimileriyse çalışan insanlar için faydalı olacağını öne sürdü. © REUTERS / YARA NARDI © REUTERS / YARA NARDI Roma'da üniversite öğrencisi olan Napolili Fabrizia Pugliese ise otomatın ürettiği pizzayı 'piadina'ya (İtalya'nın kuzey bölgelerinde popüler olan ultra ince, yumuşak mayasız ekmek) benzeterek beğenmediğini ifade etti.

6