Ayrı yaşadığı kadını kaçırıp mezar kazdırdı, ardından otelde tecavüz etti! « BarkoTürk

5 Aralık 2021 - 05:58

Ayrı yaşadığı kadını kaçırıp mezar kazdırdı, ardından otelde tecavüz etti!

İstanbul’da ‘imam nikahı’ adı altında birlikte yaşadığı Ayşegül G.’ye, elleriyle mezar kazdıran ve götürdüğü otelde cinsel saldırıda bulunan …

Ayrı yaşadığı kadını kaçırıp mezar kazdırdı, ardından otelde tecavüz etti!
Son Güncelleme :

02 Haziran 2021 - 6:48

79 views

İstanbul’da ‘imam nikahı‘ adı altında birlikte yaşadığı Ayşegül G.’ye, elleriyle mezar kazdıran ve götürdüğü otelde cinsel saldırıda bulunan İsmail G. tutuklandı. Zanlı hakkında 23.5 yıl hapis cezası talep edildi.

Gaziosmanpaşa’da imam nikâhlı şekilde yaşayan Ayşegül G. ile İsmail G. arasında sorunlar baş gösterince, çift karşılıklı olarak yollarını ayırma kararı aldı. Ayşegül G.’nin peşini bırakmayan İsmail G. ise, bir gün sokak ortasında gördüğü kadını kaçırıp Karlıktepe’deki mezarlığa götürdü.

Sabah gazetesinden Atakan Irmak’ın haberine göre, İsmail G., üzerine alkol döktüğü Ayşegül G.’ye, “Seni öldürüp babamın mezarlığına gömeceğim” dedi ve kadına elleriyle mezar kazdırmaya başladı. Mezarlığı bir müddet kazan Ayşegül G., sabaha kadar süren darp ve tehdit sırasında birkaç kez bayıldı.

İşkence ve cinsel saldırı

Sabah olduğunda Ayşegül G.’ye kendisini mezara gömmekten vazgeçtiğini söyleyen İsmail G., bir otele götürdüğü genç kadına işkence ettikten sonra cinsel saldırıda bulundu. Ayşegül G., “Şikayetçi olmayacağım. Sadece gidip kızımı görmek istiyorum” diyerek kurtulmayı başardı. Bunun üzerine İsmail G., kadını 3 gün sonra ikametine bıraktı.

Vakit kaybetmeden soluğu polis merkezinde alan Ayşegül G., yaşadıklarını anlatarak şikâyetçi oldu. İfadesi alınan İsmail G., Ayşegül G.’nin isteğiyle mezarlığa gidip alkol aldıklarını ve iftiraya maruz kaldığını iddia etti. Nöbetçi Sulh Ceza Hâkimliği’ne sevk edilen şüpheli İsmail G., tutuklanarak demir parmaklıkların ardına konuldu.

23.5 yıla kadar hapis istemi

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’nın soruşturması kapsamında mezarlıkta yapılan incelemede, toprağın açıldığına dair izlere rastlandı. Savcılık, İsmail G.’nin suçtan kurtulmaya yönelik ifade verdiğini belirterek, zanlı hakkında “Nitelikli Cinsel Saldırı”, “Kişiyi Hürriyetinden Yoksun Kılma” ve “Yaralama” suçları kapsamında 23.5 yıla kadar hapis istemiyle iddianame düzenledi.