CHP il ve ilçe örgütleri ‘tam kapanma’ uygulamasını başlattı « BarkoTürk

18 Ocak 2022 - 23:16

CHP il ve ilçe örgütleri ‘tam kapanma’ uygulamasını başlattı

CHP İstanbul İl Başkanlığı Sağlık Komisyonu tarafından yayımlanan ve “tam kapanma” çağrısı yapılan rapor doğrultusunda tedbirlere uygun olarak açık tutulan CHP İstanbul İl Başkanlığı ile ilçe başkanlık binaları kapatıldı.

CHP il ve ilçe örgütleri ‘tam kapanma’ uygulamasını başlattı
Son Güncelleme :

17 Nisan 2021 - 15:06

127 views

CHP İstanbul İl Başkanlığı Sağlık Komisyonu tarafından yayımlanan ve “tam kapanma” çağrısı yapılan rapor doğrultusunda tedbirlere uygun olarak açık tutulan CHP İstanbul İl Başkanlığı ile ilçe başkanlık binaları kapatıldı.

Binaların kapatılması kararını CHP İstanbul İl Sekreteri Oğuz Kemal Yakar, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla duyurdu. Yakar, paylaşımında “İl Sağlık Komisyonumuz tarafından hazırlanan rapora göre yaptığımız tam kapanma çağrısı ile birlikte İstanbul’da tedbirlere uygun olarak açık tutulan İl Başkanlığımız ve ilçe binalarımız kapatılmıştır. Sağlıklı günlerde bir araya gelmek ümidiyle” ifadelerine yer verdi

CHP İstanbul İl Başkanlığı Sağlık Komisyonu, “Kapanma Çağrısı” başlıklı bir rapor yayımlayarak “CHP İl Başkanlığı olarak göstermelik ve iki haftalık bir kısmi kapanma değil, bilimin gereklerini yerine getirecek, çalışanlara, işsizlere ve iş yeri sahiplerine ekonomik destek sağlamak suretiyle yapılacak 4 haftalık tam kapanma öneriyoruz” demişti.