Koronavirüs testi üç kez negatif, iki kez pozitif çıktı; “Bu virüs bitmeden evden çok çıkmayı da düşünmüyorum” « BarkoTürk

22 Ekim 2021 - 17:01

Koronavirüs testi üç kez negatif, iki kez pozitif çıktı; “Bu virüs bitmeden evden çok çıkmayı da düşünmüyorum”

Koronavirüs testi üç kez negatif, iki kez pozitif çıkan Kadir Barış’ın Koronavirüs testi üç kez negatif, iki kez pozitif çıktı. Barış …

Koronavirüs testi üç kez negatif, iki kez pozitif çıktı; “Bu virüs bitmeden evden çok çıkmayı da düşünmüyorum”
Son Güncelleme :

09 Mayıs 2021 - 5:32

91 views

Koronavirüs testi üç kez negatif, iki kez pozitif çıkan Kadir Barış’ın Koronavirüs testi üç kez negatif, iki kez pozitif çıktı. Barış, “Psikolojim bozuldu. Bu virüs bitmeden evden çok çıkmayı da düşünmüyorum” dedi.

Cumhuriyet’ten Mehmet İnmez’in haberine göre, İzmir’de yaşayan Kadir Barış (34), halsizlik ve baş ağrısı şikâyetiyle gittiği hastanede koronavirüs testi yaptırdı. Testi negatif çıkan Barış, her geçen gün şikâyetleri artınca bir kez daha hastaneye başvurdu. Testi yeniden negatif çıkan Barış’ın üçüncü testi bu kez pozitife döndü. 10 gün karantinada kalan Barış’a bu sürenin sonunda yapılan test ise negatif oldu. İyileştiğini sandığı anda ağrıları yeniden artan ve tekrar test yaptıran Barış’ın test sonucu bu kez de pozitif çıktı ve tomografi çekildiğinde ciğerlerinde yüzde 90 oranında zatürree tespit edildi. 

Yaşadıklarını anlatan Barış, “Evdeki süreçte ağrıdan duramadım. Psikolojim bozuldu. 2 kez intihar etmeyi düşündüm. Allah’a ‘canımı al’ diye yalvardım. Birisi etlerimi çekiyor gibiydi. Öksürmekten artık ağzımdan kan geliyordu. Bu virüs bitmeden evden çok çıkmayı da düşünmüyorum” dedi.