Koronavirüse yakalanan Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Aktaş hastaneye kaldırıldı « BarkoTürk

23 Ekim 2021 - 05:27

Koronavirüse yakalanan Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Aktaş hastaneye kaldırıldı

Yaklaşık iki gündür karantinada olan Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, genel sağlık durumu hakkında sosyal medya hesabından video …

Koronavirüse yakalanan Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Aktaş hastaneye kaldırıldı
Son Güncelleme :

22 Nisan 2021 - 21:44

92 views

Yaklaşık iki gündür karantinada olan Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, genel sağlık durumu hakkında sosyal medya hesabından video paylaşımı yaptı. “Durumum gayet iyi hamdolsun. Allahın izniyle daha da iyi olacak. Pek yakında görüşmek üzere…” başlığıyla paylaştığı videoda herkese teşekkür eden Alinur Aktaş, sağlık durumu hakkında şu bilgiyi verdi:

“Değerli hemşehrilerim, öncelikle hepinizi sevgiyle ve saygıyla selamlıyorum. Herkese hayırlı ramazanlar diliyorum. Malumunuz üzere salı günü Covid-19 testimin pozitif çıkması nedeniyle evimde dinlenmeye başlamıştım izole bir şekilde. Fakat doktorların tavsiyesi üzerine dünden itibaren tedavim hastanede devam ediyor. Genel sağlık urumum gayet iyi. Mesaj gönderen, telefon açan, sosyal medyadan geçmişi olsun mesajları ileten herkese yürekten teşekkür ediyorum. Allah hepinizden razı olsun. Rabbim bu mübarek günler hürmetine şifa bekleyen tüm hastalarına Şafi ismiyle şifalar nasip eylesin. Aramızdan ayrılan kardeşlerimizi tekrardan rahmetle anıyorum. Tekrar hepinize çok teşekkür ediyorum. Gayet iyiyim Allah’a hamdolsun. Selam ve saygılar sunuyorum. Hayırlı akşamlar diliyorum.”