Koronavirüse yakalandığını duyurduktan 10 saat sonra hayatını kaybetti « BarkoTürk

18 Ocak 2022 - 20:16

Koronavirüse yakalandığını duyurduktan 10 saat sonra hayatını kaybetti

Kozlu’da, cep telefonu aksesuarları satışı yapan Ramazan Girgin’in yaptırdığı Kovid-19 testi pozitif çıktı. Evinde karantinaya alınan ve …

Koronavirüse yakalandığını duyurduktan 10 saat sonra hayatını kaybetti
Son Güncelleme :

17 Nisan 2021 - 16:44

49 views

Kozlu’da, cep telefonu aksesuarları satışı yapan Ramazan Girgin’in yaptırdığı Kovid-19 testi pozitif çıktı. Evinde karantinaya alınan ve tedavisine başlanan Girgin, dün akşam sosyal medya hesabından da koronavirüse yakalandığını duyurdu. Ramazan Girgin, “Arkadaşlar maalesef benim de sonuç bugün pozitif çıktı. Allah tüm hastalara acil şifalar versin inşallah” mesajını paylaştıktan sonra 10 saat sonra hayatını kaybetti. 

Kozlu Engelliler Derneği Başkanı İsmail Dilbaz, gönüllü üyeleri olan Ramazan Girgin ile en son dün akşam saatlerinde görüştüğünü söyledi. Çok üzgün olduklarını belirten Dilbaz, “Evde karantina altındaydı. Dün akşam saatlerinde telefonda görüştük. Uzun uzun görüştük. Biraz solunum sıkıntısı yaşadığını söylüyordu bana. Gece sahura kalkmış. O sırada fenalaşmış. Allah rahmet eylesin” dedi. 

Ramazan Girgin’in cenazesi, koronavirüs tedbirleri kapsamında, bugün kılınan namazın ardından Kızılcakese köyü mezarlığında toprağa verildi.