Sarıyer’de boğazından bağladığı köpeği sürükleyerek çöpe bırakan adam gözaltına alındı « BarkoTürk

23 Ekim 2021 - 05:45

Sarıyer’de boğazından bağladığı köpeği sürükleyerek çöpe bırakan adam gözaltına alındı

Yaşlı bir adam sokak köpeğini iple boğazından bağlayarak cipiyle cadde üzerindeki çöpe kadar sürükledi. Adam ardından köpeği çöpün yanına bıraktı …

Sarıyer’de boğazından bağladığı köpeği sürükleyerek çöpe bırakan adam gözaltına alındı
Son Güncelleme :

06 Mayıs 2021 - 20:40

44 views

Yaşlı bir adam sokak köpeğini iple boğazından bağlayarak cipiyle cadde üzerindeki çöpe kadar sürükledi. Adam ardından köpeği çöpün yanına bıraktı. Adamın yaptıkları cep telefonu kamerasına yansırken, o anları görüntüleyen vatandaşa kimliği Mehmet S. olarak açıklanan adam tepki gösterdi.

İHA’nın haberine göre görüntülerin yansımasının ardından Sarıyer İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri çalışma başlattı. Görüntüleri incelemeye alan jandarma ekipleri, adamın cipinin plakasından yola çıkarak kimliğini belirledi. Yapılan çalışmanın ardından 77 yaşındaki Mehmet S. jandarma ekipleri tarafından yakalandı.

Diğer köpekler tarafından boğulduğunu söyledi

Gözaltına alınarak Zekeriyaköy İlçe Jandarma Komutanlığına götürülen Mehmet S’nin burada ifadesi alındı. İfadesinde iple boğazından bağladığı köpeğin bahçesinde diğer köpekler tarafından boğulduğunu iddia eden adamın, köpeğin ölmesinin ardından iple boğazından cipine bağlayarak çöpe kadar sürüklediğini söylediği öğrenildi. İfadesinin alınmasının ardından adamın adli işlemleri yapıldı.

Jandarma Komutanlığında işlemleri tamamlanan şahsın adliyeye sevk edileceği öğrenildi.