Taksi şoförü, tartıştığı kişi tarafından tabancayla vurularak öldürüldü « BarkoTürk

28 Temmuz 2021 - 13:22

Taksi şoförü, tartıştığı kişi tarafından tabancayla vurularak öldürüldü

Alınan bilgiye göre, Çukurova ilçesine bağlı Şambayadı Mahallesi’nde, taksi şoförlüğü yapan 47 yaşındaki Fazıl Yoğun, kimliği belirlenemeyen bir …

Taksi şoförü, tartıştığı kişi tarafından tabancayla vurularak öldürüldü
Son Güncelleme :

23 Haziran 2021 - 22:56

112 views

Alınan bilgiye göre, Çukurova ilçesine bağlı Şambayadı Mahallesi’nde, taksi şoförlüğü yapan 47 yaşındaki Fazıl Yoğun, kimliği belirlenemeyen bir kişiyle tartışmaya başladı.

Tartışma kısa sürede kavgaya dönüştü. Kavga sırasında kimliği belirlenemeyen kişi, Fazıl Yoğun’a tabanca ile defalarca ateş açtı. Ardından şüpheli şahıs, bir taksiye binerek olay yerinden kaçtı.

Çevredeki vatandaşlar durumu sağlık ve polis ekiplerine bildirdi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri, Fazıl Yoğun’u özel bir hastaneye kaldırdı. Yoğun, hastanede yapılan müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Yoğun’un cesedi otopsisi yapılmak üzere Adana Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı.

Fazıl Yoğun’un vurulduğu bölgede kullandığı taksiye rastlamayan polis, olayı gerçekleştiren şüphelinin öldürdüğü kişinin taksisiyle kaçıp kaçmadığını araştırıyor. Polis’in şüpheliyi yakalama çalışması da devam ediyor.