Twitch yayıncısı Jahrein “Çok sert bir yayın olur” dedi; DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan teklifi kabul etti « BarkoTürk

5 Aralık 2021 - 01:58

Twitch yayıncısı Jahrein “Çok sert bir yayın olur” dedi; DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan teklifi kabul etti

“Jahrein” isimli Twitch yayıncısı Ahmet Sonuç, DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan ile yayın yapıp, sorularını yöneltecek.  Twitch yayıncısı …

Twitch yayıncısı Jahrein “Çok sert bir yayın olur” dedi; DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan teklifi kabul etti
Son Güncelleme :

30 Mayıs 2021 - 8:48

107 views

Jahrein” isimli Twitch yayıncısı Ahmet Sonuç, DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan ile yayın yapıp, sorularını yöneltecek. 

Twitch yayıncısı Jahrein, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu‘nu yayınında konuk ettikten sonra şimdi de DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan’ı konuk alacak. 

Babacan’ın yeni kurduğu Deva Partisi’ne yönelik olarak ”Ali Babacan’ı ve partisini mavi AKP olarak görüyorum, bu algıyı yıkmak için geleceklerse gelsinler ve çok sert bir yayın olur onu da söyleyeyim” sözleriyle olası bir yayının bol sürtüşmeli geçeceğinin de sinyallerini veren Jahrein’in bu talebine Ali Babacan’da yanıt geldi.

Resmi Twitter hesabında videoyu paylaşan Babacan, ”Elbette katılmayı çok isterim. Yarın DM’den haberleşelim, hangi gün olacağına beraber karar verelim” sözleriyle Jahrein’e cevap verdi. Bu geri dönüşü Jahrein “Hadi bakalım! Yine yakalandık. Tabii ki ayarlayalım. Uygun bir günde gençlerin sorularını yöneltelim.” diyerek karşıladı. Yayının ne zaman gerçekleşeceğine dair henüz bir bilgi yok. Ancak yayının büyük bir ilgi görmesini bekleyebiliriz.