En Güçlü Robot Süpürge : Lydsto R1 İnceleme « BarkoTürk

21 Haziran 2021 - 03:50

En Güçlü Robot Süpürge : Lydsto R1 İnceleme

Son dönemde evlerde hayatı en çok kolaylaştıran icatlardan biri de akıllı süpürgeler oldu. Bu ürünleri denemiş olanlar o kadar övüyor ki hemen …

En Güçlü Robot Süpürge : Lydsto R1 İnceleme
Son Güncelleme :

18 Nisan 2021 - 14:48

50 views

Son dönemde evlerde hayatı en çok kolaylaştıran icatlardan biri de akıllı süpürgeler oldu. Bu ürünleri denemiş olanlar o kadar övüyor ki hemen herkes bir tane edinmek istiyor. Ancak bu cihazlar oldukça hassas olduğu için satın almadan önce iyi bir araştırma yapmak gerekiyor.

Piyasada bulunan popüler akıllı süpürge modellerinden biri de Lydsto R1. Muadillerine kıyasla oldukça sıra dışı bir tasarıma sahip olan robot süpürge, çift çekirdekli MR112 işlemci kullanıyor. Bunun sonucu olarak da çevresini daha hızlı bir şekilde tarayabiliyor, ayrıca depo boşaltmakla da uğraştırmıyor.

Xiaomi Lydsto R1 neler sunuyor?


Xiaomi Lydsto R1, 3 farklı haritayı hafızasında tutabilecek kapasiteye sahip. Buna ek olarak da kendi deposunu kendisi boşaltabiliyor. Yani bir daha uğraşmak gerekmiyor. Bununla birlikte araç, merdivenleri ve diğer engelleri de fark edebiliyor. Haliyle süpürme işlemi sırasında kendisine zarar verecek hareketler yapmaktan kaçınabiliyor.

Cihaz hakkında bizim anlatacaklarımız bu kadardı. Xiaomi Lydsto R1’in neler yapabildiğini görmek için hemen yukarıdan videomuzu izleyebilir, ürünü satın almak için de buradaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Xiaomi Lydsto R1 robot süpürge özellikleri:

  • Dakikada 17.000 RPM ile toz çekimi 2700 PA emiş gücü (standart elektrikli süpürgelerden daha yüksek)
  • 250 ml su haznesi ile paspas yapma imkanı
  • Halı tanıma özelliği
  • 1 saatte 54 metrekarelik alanı temizleme
  • Otomatik atık boşaltma sistemi ile sıfır temaslı temizlik
  • 3 litre atık tankı
  • Zamanlayıcı