OPPO Enco Air Kablosuz Kulaklık Duyuruldu « BarkoTürk

23 Ekim 2021 - 04:16

OPPO Enco Air Kablosuz Kulaklık Duyuruldu

OPPO, yeni orta segment akıllı telefonu K9 5G ile birlikte yeni kablosuz kulaklık modeli OPPO Enco Air’i de duyurdu. Titanyum kaplı diyaframa …

OPPO Enco Air Kablosuz Kulaklık Duyuruldu
Son Güncelleme :

06 Mayıs 2021 - 13:08

51 views

OPPO, yeni orta segment akıllı telefonu K9 5G ile birlikte yeni kablosuz kulaklık modeli OPPO Enco Air‘i de duyurdu. Titanyum kaplı diyaframa sahip 12mm’lik sürücüsüyle iyi bir ses deneyimi vadeden Enco Air, yalnızca 3,75 gram ağırlığa sahip yarı kulakiçi tasarımıyla kulağınızda bir kulaklık olduğunu dahi unutmanızı sağlıyor.

Tek şarj ile 4 saat kullanım ömrüne sahip olan OPPO Enco Air, taşıma kutusunun bataryasıyla birlikte kullanım süresini 24 saate kadar çıkarıyor. Dahası, USB Type-C girişli hızlı şarj desteği sayesinde Enco Air’i yalnızca 10 dakika şarj ederek müzik keyfini 8 saat uzatabiliyorsunuz.

Hem Android hem de iOS cihazlarla kullanılabilen OPPO Enco Air, yeni nesil kablosuz bağlantı teknolojisi Bluetooth 5.2‘yi destekliyor. Ses seviyesini ayarlamak, çağrıları yanıtlamak ya da medyayı kontrol etmek için dokunmatik kontrole sahip olan kablosuz kulaklık, görüşme sırasında çevre gürültüsünü bastırmak için çift mikrofona sahip.

IPX4 sertifikası ile suya ve toza karşı dayanıklılık sunan, 47 ms gecikme süresiyle oyun deneyimini baltalamayan OPPO Enco Air; siyah, mavi, yeşil ve beyaz olmak üzere dört farklı renk seçeneği ile satışa sunuluyor ve cihazın fiyatı yaklaşık 38 dolar olarak açıklanmış durumda.