Halk oyunları ekibi yöresel kıyafetleriyle aşı oldu: Farkındalığa imza attık, aşının gücüne inanın « BarkoTürk

25 Eylül 2021 - 20:43

Halk oyunları ekibi yöresel kıyafetleriyle aşı oldu: Farkındalığa imza attık, aşının gücüne inanın

Bolvadin Devlet Hastanesi’ne farkındalık oluşturmak adına Hoyek Halk Oyunları Ekibi, yöresel kıyafetlerini giyerek aşı oldular. Aşı olmanın …

Halk oyunları ekibi yöresel kıyafetleriyle aşı oldu: Farkındalığa imza attık, aşının gücüne inanın
Son Güncelleme :

30 Haziran 2021 - 17:32

29 views

Bolvadin Devlet Hastanesi’ne farkındalık oluşturmak adına Hoyek Halk Oyunları Ekibi, yöresel kıyafetlerini giyerek aşı oldular.

Aşı olmanın önemine vurgu yapmak isteyen Hoyek Halk Oyunları ekibinin genç üyeleri hastanenin aşı birimine gelerek yöresel kıyafetlerini giydikten sonra halk oyunları oynamak yerine aşı kayıtlarını yaptırdılar.

Aşı kaydını yaptıran halk oyunları ekibi teker teker aşılarını yaptırdılar.

Bolvadin Devlet Hastanesi Başhekimi Murat Minici, halk oyunları ekibinin farklı bir farkındalığa imza attığını belirterek, şunları söyledi:

“Bugün Bolvadin Devlet hastanesi olarak büyük bir farkındalığa imza attık. Hoyek Halk Oyunları ekibinin genç bireyleri, hem kendi sağlığı hem de aşı farkındalığı için Kovid Aşı Polikliniğimize aşı yaptırmak için başvurdular. Hepsine ayrı ayrı teşekkür ederim bu farkındalık projesi için. 18 yaş üstü bütün vatandaşlarımızı sabah 08.00 akşam 24.00 saatleri arası yedi gün aşı polikliniğe bekliyorum.”

ucuz instagram takipçi satın al