Künye « BarkoTürk

1 Ekim 2020 - 04:55

Künye

Misyonumuz

Hizmetimizi ileri teknolojik yöntemlerle takip etmek, müşterilerimize en uygun çözümleri sunmak, en güvenilir en hızlı yüksek performanslarda hizmet vermek, yüksek kalite ve standartlarda en uygun piyasa koşullarındaki alternatifleri sunarak müşteri memnuniyetini yakalamaktır.

Vizyonumuz

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan güvenli, hızlı zaman ve maliyete tasarrufu sağlayan çalışma prensiplerine sahip; uzman kadrosu ile birebir eğitim ve hizmetleri eksiksiz gerçekleştirmek. Günün değişen ve gelişen teknolojilerini takip ederek medya ve eğitim sektöründe hizmetlerinin gerçekleştirilmesinde kullanmak, globalleşen dünyada hak ettiği yeri almaktır.

Amacımız
Tüm Medya işlerini; televizyon, radyo, gazete, dergi, tanıtım, internet, haber, spor, magazin, kültür sanat gibi çalışmaların gerçekleştirilmesi ve Yabancı uyruklu Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının üniversiteye hazırlık safhasında atması gereken adımlara yön verilmesi.

Fotoğraf Çekimi, Dijital Fotoğraf Çekim hizmetlerini kendi bünyesinde yürütmektedir. Günümüzde fotoğraf çekimi kısaca çok kolaylaştırılmıştır. Özellikle dijital fotoğraf makinalarının ve kameraların çıkmasıyla birlikte artık tanıtım zorunluluğunu doğurmuştur.

Barko Film yüksek çözünürlükte ve profesyonel fotoğraf ve video çekimi hizmeti sunmakta ve müşterilerine en yüksek kaliteyi en ekonomik fiyatlarla sunmayı hedeflemektedir.

Görüntülü Çekim; Dijital Fotoğraf Çekim hizmetlerini kendi bünyesinde yürütmektedir. Günümüzde fotoğraf çekimi kısaca çok kolaylaştırılmıştır. Özellikle dijital fotoğraf makinalarının ve kameraların çıkmasıyla birlikte artık tanıtım zorunluluğunu doğurmuştur.

Barko Film tarafından müşterilerine sunulan hizmet, kurum ya da markanın marka vaadi çerçevesinde belirlenecek olan iletişim hedeflerine ulaşmasında ‘yol haritası’ görevi üstlenecek Stratejik İletişim Planı’nın hazırlanmasıdır.

Bu stratejiye bağlı olarak iletişim projelerinin ve uygulama planlarının oluşturulmasını (yıllık medya planları, kampanyalar, basın toplantıları, açılış törenleri, lansmanlar vb. etkinlikler) ve hayata geçirilmesini kapsamaktadır.

BarkoFilm

www.barkofilm.com

Medya Prodüksiyon, Tanıtım Filmi, Belgesel Çekimi, TV Programları, Klip Çekimleri, Grafik Tasarım, Web Tasarımı, Sunuculuk, Seslendirme….

BarkoTürk

www.barkoturk.com

Haber ve WEB TV Sitemiz

BarkoLife

www.barkolife.com

Aktüel Dergi

Genel Yayın Yönetmeni
Utku Yüzücüer

Temsilciler

Tekirdağ: Duygu Özerdem
Elazığ: İhsan Nar
Denizli: Doğukan İlkılınç
Antalya: Sinem Şahinoğlu
KKTC: Ali Karahan – Emine Sivri
Ankara: Bünyamin Özer